Comoda moderna, potrivita pentru living sau dormitor, cu spatii generoase de depozitare si finisaj melaminat.
Dimensiuni
| Caracteristica | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 101 cm |
| Latime | 44 cm |
| Inaltime | 90 cm |
| Greutate | 50 kg |
Caracteristici generale
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Comoda |
| Utilizat pentru | Living / Dormitor |
| Stil | Modern |
| Numar usi | 2 |
| Numar sertare | 4 |
| Finisaj | Melaminat |
| Culoare | Wenge + Mesteacan |
| Stare asamblare | Neasamblat |
Detalii material
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Tip fronturi | PAL melaminat 16 mm |
| Material | PAL melaminat 16 mm |
Informatii livrare
Produsul se livreaza in pachet, cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare.