Durata de livrare: Livrare gratuita in 3-5 zile lucratoare.
Produsul se livreaza neasamblat, in pachete, impreuna cu schita de montaj si feroneria necesara. Pretul include doar mobilierul, elementele de decor nu sunt incluse.
Caracteristici generale
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Comoda |
| Stil | Modern |
| Stare asamblare | Neasamblat |
Materiale
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Material corp | MDF 15 mm |
| Elemente structura | Capac inferior / superior 30 mm |
| Material front | MDF 15 mm vopsit |
| Blat | Placa marmura 8 mm |
Dimensiuni
| Caracteristica | Dimensiuni |
|---|---|
| Comoda | 120 x 33 x 100 cm |
Detalii functionale
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Usi | 3 usi |
| Sertare | 3 sertare |
| Fronturi | Realizate din MDF |
| Blat | Placa marmura 8 mm |
Detalii pe componente
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Comoda | 1 bucata |
Produsul se livreaza in pachet, cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare !