Durata de livrare: Livrare gratuita in 3-5 zile lucratoare.
Set mobilier baie realizat din PVC Alb, cu design modern și funcțional, ideal pentru spații compacte.
CARACTERISTICI GENERALE
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Set |
| Recomandat pentru | Baie |
| Culoare | Alb |
| Număr uși | 4 |
| Număr sertare | 2 |
| Dimensiuni mască cu lavoar | 80 x 47 cm |
| Stare asamblare | Neasamblat |
MATERIAL
| Componentă | Material |
|---|---|
| Material | PVC |
| Culoare | Alb |
DIMENSIUNI CORPURI
(Lungime x Adâncime x Înălțime)
| Corp | Dimensiuni |
|---|---|
| Dulap înalt | 30 x 30 x 140 cm |
| Corp superior | 78 x 14 x 75 cm |
| Mască | 79 x 46 x 45 cm |
| Lavoar | 81 x 48 x 3 cm |
CARACTERISTICI
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Lavoar | Inclus |
| Balamale și glisiere | Sistem soft close |
| Număr uși | 4 |
| Număr sertare | 2 |
| Imagini | Poze reale |
Produsul se livrează în pachet, cu schiță de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.