Dulap pentru hol, realizat din PAL melaminat, cu design contemporan si compartimentare practica, format din corp inferior si corp superior.
Dimensiuni generale
| Caracteristica | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 91 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Inaltime | 197 cm |
| Greutate | 74 kg |
Dimensiuni corpuri
| Corp | Dimensiune |
|---|---|
| Corp inferior | 91 x 60 x 85 cm |
| Corp superior | 90 x 33 x 112 cm |
Material si nuante
| Componenta | Specificatie |
|---|---|
| Corp | PAL melaminat Alb |
| Front | PAL melaminat Pietra Bianco |
| Grosime material | 16 mm |
| Finisaj | Laminat |
Caracteristici
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Dulap |
| Utilizat pentru | Hol |
| Tip usi | Cu balamale |
| Numar usi | 4 |
| Numar sertare | 2 |
| Numar rafturi | 4 |
| Stil | Contemporan |
| Usi | Cu ABS si frezare tip Soft |
| Corp superior | Usi cu geam transparent si ornament auriu |
| Blat | Termorezistent |
| Picioare | H = 30 mm |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Continut pachet | 1 x Dulap |
Informatii livrare
Produsul se livreaza in pachete (4 colete), cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare.