Durata de livrare: Livrare gratuita in 3-5 zile lucratoare.
CARACTERISTICI GENERALE
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Simplu – Dulap |
| Recomandat pentru | Dormitor / Hol |
| Stil | Modern |
| Material | MDF + PAL melaminat |
| Finisaj | Lucios |
| Tip uși | Cu balamale |
| Număr uși | 4 |
| Stare asamblare | Neasamblat |
NUANȚE
| Componentă | Material / Culoare |
|---|---|
| Corp | PAL melaminat Alb |
| Front | MDF Acril Alb |
DIMENSIUNI
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Lungime | 180 cm |
| Adâncime | 53 cm |
| Înălțime | 220 cm |
CARACTERISTICI
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Rafturi | Pentru depozitare |
| Bară haine | Inclusă |
| Sertare | Cu sistem de glisare metalic |
Produsul se livrează în pachete, cu schiță de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.