Durata de livrare: Livrare gratuita in 3-5 zile lucratoare.
Set mobilier baie realizat din PVC Alb, cu design modern și dimensiuni generoase, ideal pentru băi spațioase.
CARACTERISTICI GENERALE
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Set |
| Recomandat pentru | Baie |
| Culoare | Alb |
| Număr uși | 3 |
| Număr sertare | 4 |
| Dimensiuni mască cu lavoar | 121 x 47 x 48 cm |
| Stare asamblare | Neasamblat |
MATERIAL
| Componentă | Material |
|---|---|
| Material | PVC |
| Culoare | Alb |
DIMENSIUNI CORPURI
(Lungime x Adâncime x Înălțime)
| Corp | Dimensiuni |
|---|---|
| Corp superior (CS) | 115 x 14 x 75 cm |
| Mască | 118 x 45 x 46 cm |
| Lavoar | 121 x 47 x 2 cm |
CARACTERISTICI
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Lavoar | Inclus |
| Balamale și glisiere | Sistem soft close |
| Uși | 3 |
| Sertare | 4 |
| Imagini | Poze reale |
Produsul se livrează în pachet, cu schiță de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.