Durata de livrare: Livrare gratuita in 3-5 zile lucratoare.
Set mobilier baie compact, realizat din PVC Alb, ideal pentru spații mici și medii.
CARACTERISTICI GENERALE
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Set |
| Recomandat pentru | Baie |
| Culoare | Alb |
| Număr uși | 2 |
| Număr sertare | 2 |
| Dimensiuni mască cu lavoar | 60 x 48 x 81 cm |
| Stare asamblare | Neasamblat |
MATERIAL
| Componentă | Material |
|---|---|
| Material | PVC |
| Culoare | Alb |
DIMENSIUNI CORPURI
(Lungime x Adâncime x Înălțime)
| Corp | Dimensiuni |
|---|---|
| Coroană | 62 x 16 x 5 cm |
| Oglindă | 35 x 1,8 x 75 cm |
| Dulap | 24 x 13 x 75 cm |
| Poliță | 59 x 12 x 21 cm |
| Mască | 58 x 47 x 78 cm |
| Lavoar | 60 x 48 x 3 cm |
CARACTERISTICI
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Lavoar | Inclus |
| Balamale și glisiere | Sistem soft close |
| Uși | 2 |
| Sertare | 2 |
| Imagini | Poze reale |
Produsul se livrează în pachet, cu schiță de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.