Durata de livrare: Livrare gratuita in 3-5 zile lucratoare.
Set mobilier baie realizat din PVC, în nuanță Crem deschis, cu design practic și compartimentare eficientă.
CARACTERISTICI GENERALE
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Set |
| Recomandat pentru | Baie |
| Culoare | Crem deschis |
| Număr uși | 3 |
| Număr sertare | 2 |
| Dimensiuni mască cu lavoar | 80 x 47 x 82 cm |
| Stare asamblare | Neasamblat |
MATERIAL
| Componentă | Material |
|---|---|
| Material | PVC |
| Culoare | Alb |
DIMENSIUNI CORPURI
(Lungime x Adâncime x Înălțime)
| Corp | Dimensiuni |
|---|---|
| Coroană | 82 x 14 x 5 cm |
| Oglindă | 55 x 1,8 x 75 cm |
| Dulap | 24 x 13 x 75 cm |
| Poliță | 79 x 12 x 21 cm |
| Mască | 79 x 46,5 x 79 cm |
| Lavoar | 80 x 47 x 3 cm |
CARACTERISTICI
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Lavoar | Inclus |
| Balamale și glisiere | Sistem soft close |
| Uși | 3 |
| Sertare | 2 |
| Imagini | Poze reale |
Produsul se livrează în pachet, cu schiță de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.